вверхвниз

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Плазматек |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З основним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 120 А |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Товщина електрода | 4 мм |
Електроди Моноліт УОНИ-13/55 Плазма відрізняються високою міцністю металу шва, з особливою металургійної чистотою і низьким вмістом водню в наплавленому металі та призначені для зварювання відповідальних конструкцій та трубопроводів з вуглецевих і низьколегованих сталей з границею міцності від 500 МПа до 640 МПа, особливо якщо необхідно забезпечити високу стійкість зварних з'єднань супроти холодних тріщин. Широко застосовуються у будівництві мостів, суднобудуванні, судноремонті та виробництві ємностей, що працюють під тиском.
Умови використання
- електроди діаметром від 2,0 мм до 4,0 мм призначені для зварювання в усіх просторових положеннях окрім вертикального зверху вниз, а діаметром 5,0 мм - для нижнього, горизонтального на вертикальній площині і вертикального положення знизу вверх.
Спеціальні властивості
- електроди відрізняються підвищеною продуктивністю зварювання та міцністю металу шва з особливою металургійною чистотою та низьким вмістом дифузійного водню у наплавленому металі
- можливість зварювання на змінному струмі виключає дію магнітного дуття
- стабільний перенос електродного металу при зварюванні забезпечує низьке розбризкування, краще формування зварного шва та зручність виконання зварювальних робіт
- коефіцієнт наплавлення: 0,18…0,20 г/А•хв
- витрати електродів на 1 кг наплавленого металу: 1,4…1,6 кг.
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴/пач


