Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | RinG |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Сталь, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Поперечне пиляння |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
Відрізний круг для різання металу на стаціонарному верстаті типу фортуни.
Інформація для замовлення
- Ціна: 136,45 ₴

